top of page

Programlar: 

- Farkındalık Yolundan Yürüme Programı

- Temel Ses ile Meditasyon Uygulayıcılığı  

- Meditasyon

Farkındalık Yolundan Yürüme Programı:

2015’ten beri açtığımız program; 6 ay süren, meditasyon, beden, zihin ve ruh modülü gibi modüllere ayrılan, kişinin hizasını bulmasına yardımcı olacak teknikleri içeren bir yolculuk. Her program katılımcılarla birlikte gelişip, dönüşüyor. 

Meditasyon, Sesle Meditasyon Uygulaması, Somatik Deneyimleme, Kriyalar gibi farklı bakış açılarının bilimsel verilerini harmanladığımız programdaki niyetimiz, kişinin beden, sinir sistemi, zihin yapısı ve özüyle ilgili bilgi ve deneyimleri sunarak, kendisine destek olacak yolları geliştirmesine rehberlik etmek.

 

Temel Ses ile Meditasyon Uygulayıcılığı:

Temel Sesle meditasyon uygulayıcılığı, Himalaya Çanakları, Vokal ve Mantra kullanımı, Gong ve ses banyosu tasarlamak şeklinde her bir konu ayrı modülde işlenecek şekilde planlandı.

Bu programla kişilere bireysel ve grup için ses banyoları tasarlayabiliyorlar.

Ses Şifası Terapisti yetiştirmiyoruz.  


Meditasyon Workshop: 

2 yarım günlük workshop'un içerisinde meditasyonun tarihi, meditasyonun fizyolojik, psikolojik ve ruhsal faydalarını anlatan bilimsel araştırmalardan derlenen bilgiler ve beden tarama, ses ile meditasyon, vokal kullanarak meditasyon, mantra ile meditasyon, hareket ile meditasyon gibi 6 farklı meditasyon tekniği öğretiyoruz ve birlikte deneyimliyoruz.

 

1 aylık sürecin sonunda workshop'u alan kişiyle, deneyimi üzerine konuşarak danışmanlık veriyoruz.

bottom of page