Eğitimler: 

- Farkındalık Yolundan Yürüme Eğitimi

- Temel Ses Şifası Eğitimi 

- Meditasyon Eğitimi

Farkındalık Yolundan Yürüme Eğitimi:

2015’ten beri açtığımız eğitim; 8 ay süren, meditasyon eğitimi, beden, zihin ve ruh modülü gibi modüllere ayrılan, kişinin hizasını bulmasına yardımcı olacak teknikleri içeren bir yolculuk. Her eğitim katılımcılarla birlikte gelişip, dönüşüyor. Mezunlarımız arasında astrolog, ses terapisti, yoga eğitmeni, Chi Gong ve sezgisel beslenme danışmanı, psikoloji konularında çalışanlar ve meditasyonu çalışmalarının odağına koyan kişiler yer alıyor.

Meditasyon Eğitimi, Sesle Şifa Terapisi, Somatik Deneyimleme, Yoga eğitimleri, Kriya Yoga, Şamanik Şifa gibi farklı bakış açılarının bilimsel verilerini harmanladığımız eğitimdeki niyetimiz, kişinin beden, sinir sistemi, zihin yapısı ve özüyle ilgili bilgi ve deneyimleri sunarak, kendisine destek olacak yolları geliştirmesine rehberlik etmek.

 

Temel Ses Şifası Eğitimi:

Temel Ses şifası eğitimi, Himalaya Çanakları, Vokal ve Mantra kullanımı, Gong ve ses banyosu tasarlamak şeklinde her bir konu ayrı modülde işlenecek şekilde planlandı.

Bu eğitimle kişilere bireysel ve grup için ses banyoları tasarlayabiliyorlar. Ses Şifası Terapisti yetiştirmiyoruz.  


Meditasyon Eğitimi: 

2 yarım günlük eğitimin içerisinde meditasyonun tarihi, meditasyonun fizyolojik, psikolojik ve ruhsal faydalarını anlatan bilimsel araştırmalardan derlenen bilgiler ve beden tarama, ses ile meditasyon, vokal kullanarak meditasyon, mantra ile meditasyon, hareket ile meditasyon gibi 6 farklı meditasyon tekniği öğretiyoruz ve birlikte deneyimliyoruz.

 

1 aylık sürecin sonunda eğitimi alan kişiyle, deneyimi üzerine konuşarak mentorluk yapıyoruz.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Spotify - White Circle
  • Apple Music - White Circle